Profesjonalne, naturalne kosmetyki o podwyższonych stężeniach substancji aktywnych

NASZA SKÓRA…

jest podstawą równowagi duchowej,
harmonii ze światem i z samym sobą,

JEST ZWIERCIADŁEM DUSZY…

Tradycyjna medycyna,
tworzona z tysiącletnim doświadczeniem,…
przekazywana z pokolenia na pokolenie,…
oparta na ziołach, bezcennych eliksirach,
oleinach, recepturach leków…
tworzy dziś innowacyjną kosmetykę paramedyczną….

…w zgodzie z Naturą…

Albowiem Natura daje nam przykłady doskonałości
dając początek inspiracji, pasji i miłości do życia.

Mam przyjemność zaproponować moim Klientom najlepsze profesjonalne, naturalne zabiegi, które stworzone zostały według starożytnej wiedzy znachorów i zielarzy, w oparciu o najnowocześniejsze odkrycia naukowe, podparte badaniami klinicznymi, które zostały stworzone w taki sposób, aby zagwarantować pozytywny rezultat dla każdego rodzaju skóry!

 

PIELĘGNACJA DLA POPRAWY ZMIAN NA SKÓRZE DOJRZAŁEJ

CELL THERAPY 160 zł

INTENSYWNA TERAPIA PRZY UŻYCIU ROŚLINNYCH KOMÓREK MACIERZYSTYCH

+ cell therapy (booster peptydowy) + 30 zł

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej. Świetny dla kobiet w okresie menopauzalnym i po. Doprowadza do liftingu i odmłodzenia, stymulacji kolagenu i elastyny, nawilżenia i silnej regeneracji immunitetu skóry.

Jako pojedynczy zabieg idealny jako bankietówka.

Ma tu zastosowanie materiał tkankowy komórek roślin-merysten (tkanek twórczych roślin) opatentowany badaniami, który bogaty jest w cytokiny i epigenetyczne metabolity, pobudzające inne komórki macierzyste do działania: do szybkiego podziału, wzrostu i tworzenia różnych tkanek, u organizmów wielkokomórkowych, w tym ludzkich. W ten sposób dają początek, poprzez zróżnicowanie się komórkowe, ogromną aktywność fizjologiczną żywych komórek.

Zastosowane tu składniki estrogenopodobne pozytywnie wpływają na metabolizm fibroblastów, pobudzając kolagen i elastynę. Mają one działanie mocno regenerujące i przeciwnowotworowe, wzmacniają tkanki i ochraniają od uszkodzeń tkankowych, stymulują syntezę kwasu hialuronowego zwiększając gęstość skóry, elastyczność, nawodnienie, wygładzenie zmarszczek, opźniają starzenie się skóry.

PEPTID THERAPY   150 zł

TERAPIA PEPTYDOWA Z EFEKTEM BOTOKSU

+ aminokwasowy booster +30 zł 

Terapia odmładzająca, liftingująca, poprawiająca owal twarzy. Powoduje długotrwałe nawilżenie, regenerację i wzrost immunologii skórnej. Świetny zabieg również dla kobiet po zabiegach z wypełniaczami iniekcyjnymi np. botoksie, które potrzebują podtrzymać efekt botoksu, ale też może stanowić alternatywę bezinwazyjnego botoksu.

Terapię można wesprzeć odpowiednim sprzętem kosmetyczno- medycznym, który wzmocni synergię działania użytych preparatów.

FERMENTOTERAPIA   200 zł

z boosterem aminokwasowym 

Ciekawy, skuteczny i efektywny zabieg z wykorzystaniem związków z dużą aktywnością biologiczną zastosowanych substancji aktywnych, w tym estrogenopodobnych, działających odmładzająco.

W zabiegu zwiększamy zdolności regeneracyjne skóry, wspieramy odnowę, normujemy ilość pożytecznych mikroorganizmów na powierzchni skóry, regenerujemy immunitet skóry, liftingujemy skórę i odmładzamy.

         

          PIELĘGNACJA SKÓRY Z PRZEBARWIENIAMI

BIOFERMENTACJA ROZŚWIETLAJĄCA DLA KOREKCJI I ZMNIEJSZENIA PRZEBARWIEŃ 130 zł

Zabieg przeznaczony dla rozjaśnienia przebarwień, poprawy kolorytu i turgoru skóry, dla zachamowania syntezy tyrozynazy. Zabieg ma działanie delikatnie keratolityczne, nawilżające, gojące i uspokajające.

INTENSYWNA TERAPIA “BIAŁA SKÓRA” depigmentacja i rozjaśnianie   130 zł

Działanie w zabiegu: rozjaśniające i depigmentacyjne, lekkie keratolityczne, nawilżające, gojące i uspokajające, hamujące tyrozynazę.

 

PIELĘGNACJA SKÓRY PROBLEMATYCZNEJ I TRĄDZIKOWEJ

 

PIELĘGNACJA SKÓRY Z ROZSZERZONYMI PORAMI 130 zł

Zabieg może być przeprowadzany po intensywnych oczyszczeniach w celu przywrócenia jednolitości skóry, szybkiego gojenia lub profilaktyki trądzika.

Regulujemy pracę gruczołów łojowych, oczyszczamy i zwężamy pory, wyrównujemy powierzchnię skóry, zapobiegamy i zmniejszamy zjawiska zapalne, przywracamy ochronne funkcje skóry, intensywnie nawilżamy, nawilżamy skórę odwodnioną.

 

DLA SKÓRY PROBLEMATYCZNEJ “STOP ACNE” ZABIEG 130 zł + booster regeneracyjny 30 zł

Zabieg posiada potwierdzony efekt mocno terapeutyczny i mocne działanie przeciwzapalne.

Stosowany w przypadku występowania wysypki i /lub krost.

Zapobiegamy i zmniejszamy zjawiska zapalne, przywracamy ochronne funkcje skóry, redukujemy zaczerwienienia, regulujemy działanie gruczołów łojowych,, szybko łagodzimy stany zapalne, oczyszczamy, zwężamy pory i wyrównujemy powierzchnię skóry.

ATRAUMATYCZNE OCZYSZCZANIE 170 – 230 zł

Wybrane warianty zabiegowe:

3 (dopasowane indywidualnie do potrzeb skóry) pozwalają na pracę ze skórą posiadającą wiele zaskórników, trądzikowych stanów zapalnych, wysypek oraz krost.

Doprowadzamy do regulacji działania gruczołów łojowych, ułatwiamyusuwanie zaskórników, szybko łagodzimy stany zapalne, oczyszczamy zwężamy pory, wyrównujemy oowierzchnię skóry, działamy antyseptycznie.

 

PIELĘGNACJA SKÓRY Z TRĄDZIKIEM RÓŻOWATYM

               I SKÓRY SZCZEGÓLNIE WRAŻLIWEJ

INTENSYWNE, KORYGUJĄCE I USPOKAJAJĄCE TERAPIE DLA ZWALCZANIA TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO  130-160-200 zł

W zabiegu doprowadzamy do szybkiego hamowania objawów trądziku różowatego, poprawy rysunku naczyniowego, eliminacji suchości skóry i erytrazy (często Klienci skarżą się na “uderzenia gorąca”).Zabieg powoduje zmniejszenie reakcji skóry na wpływ otoczenia, ma działanie nawilżające, uspokajające i gojące, poprawia koloryt i turgor skóry.