Salon

Jestem właścicielką Gabinetu Kosmetycznegu U Eli, który działa w Śródmieściu Brzegu, przy ul. Kapucyńskiej 5, od 2003 roku.

W mojej codziennej pracy polecam nowoczesne i skuteczne zabiegi kosmetologii zachowawczej, leczniczej i upiększającej głównie na twarz, dopasowane dla każdego wieku i rodzaju cery, specjalistyczne programy pielęgnacyjne dla cer problematycznych, trądzikowych, kobiet w ciąży i po porodzie oraz dla wymagającej skóry mężczyzn.

Kosmetyka to nie tylko moja praca, ale także pasja, której z przyjemnością się oddaję, by służyć pięknu. Uwielbiam wyzwania i wysoko stawiam  sobie poprzeczkę, dlatego wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, co potwierdzają moje dyplomy i certyfikaty szkół oraz renomowanych firm kosmetycznych i medycznych. 

Zdobywając i pogłębiając moje wieloletnie doświadczenie zawodowe i wiedzę, pracowałam na wielu markach m. in.: Dr Rimpler, Arkana, Clarena, Bandi, Isabelle Lancray, Dermika również aktywnie uczestnicząc w licznych szkoleniach zawodowych i targach z tematyki kosmetologii, medycyny estetycznej i wizażu.

Wykonywane, u mnie zabiegi są na wyspecjalizowanych preparatach kosmetyków , wykazujących wysokie powinowadztwo do komórek ludzkiej skóry o udowodnionej skuteczności badań naukowych.

W zabiegach proponuję też kosmetyki innej firmy tj.: Dr Irena Eris Professional Prosystem Beauty Care- linia profesjonalnej pielęgnacji, dziś jest marką narodową i światową.

Poza tym, gabinet jest Autoryzowanym Salonem kosmetyków ANNA LOTAN PRO – nowej koncepcji w pielęgnacji skóry oraz innych renomowanych i uznanych firm światowych o unikatowych składach, recepturach biomimetycznych i medycznych..

W moim gabinecie posiadam najwyższej jakości sprzęt, który stwarza warunki zaoferowania Państwu Białej Kosmetyki Profesjonalnej najpełniej, najbardziej efektywnie i bezpiecznie dla zdrowia i urody moich Klientów.

Obecnie gabinet jest jedynym w Brzegu Autoryzowanym Salonem Focus RF+ w technologii 3D. Jest Autoryzowanym Salonem RevitaLash oraz Autoryzowanym Punktem Medycznego Przekłuwania uszu dla malych dzieci i przekłuwania ciała. 

Ponadto,

Z dumą i olbrzymią przyjemnością propnuję Państwu w moim Gabinecie U Eli, unikalną terapię tlenu, OXY jet DE LUX, polegającą na wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry, za pomocą sprężonego 99% medycznego tlenu, która została opracowana i opatentowana, z unaniem międzynarodowym. To najbardziej zaawansowany i skuteczny system pielęgnacji, nadający nowy wymiar współczesnej kosmetologii i medycynie estetycznej – bez ryzyka powikłań, bez igieł, w sposób naturalny, bezpieczny i skuteczny dla urody i zdrowia.

Oprócz wykształcenia kosmetycznego, jestem dyplomowaną wizażystką pod opieką Pani Jolanty Wagner Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej w Warszawie.

Wszystkie zabiegi mają ceny umiarkowane, objęte licznymi promocjami. Godziny mojej pracy dopasuję, w miarę możliwości, do Państwa porzeb.

W moim gabinecie stworzyłam kameralne miejsce zwłaszcza dla kobiet które pragną zadbać o swoje naturalne piękno.

A każdy zadowolony Klient utwierdza mnie w przekonaniu, że słusznie wybrałam zawód kosmetologa.

Zapraszam do zapoznania się z szerokim wachlarzem usług kosmetycznych, które proponuję w moim gabinecie.

Elżbieta Nowicka