Nowa generacja zabiegów tlenem

OXY jet DE LUX to Zaawansowany Technologicznie System Tlenowy Do Pielęgnacji Urody i Dobrego Samopoczucia.

Od dziś to wszystko dla Gładkiej i Młodzieńczo Świeżej Skóry!!

Ten innowacyjny system tlenowy działa natychmiast odmładzająco i naprawczo, bez bólu i igieł, z wykorzystaniem medycznego, czystego i sprężonego tlenu!! Bez ryzyka, powikłań, w sposób naturalny i bezpieczny dla zdrowia i urody!! Jest alternatywą dla wampirzego liftingu, botoksu czy innych wypełniaczy wymagających iniekcji igłowych.

To jedyny i posiadający patent o uznaniu międzynarodowym system tlenu, dający możliwość przeprowadzania zaawansowanych zabiegów w obszarze: twarzy, szyji, podbródka, oczu, skóry głowy i ciała. Synergistyczne działanie tej zaawansowanej technologii z odpowiednią pielęgnacją zapewnia bezbolesną, łagodną i skuteczną pielęgnację, również dla cer najbardziej wrażliwych, naczyniowych, czy z niedoskonałościami.

METODA

Udowodniona skuteczność o międzynarodowym uznaniu potwierdza, że wskutek zastosowania tego zaawansowanego technologicznie sprzętu OXY jet DE LUX, w sposób precyzyjny wtłaczane są w głębokie warstwy skóry efektywne preparaty kosmetyków, wykazujące wysokie powinowadztwo do skóry ludzkiej. Przedostają się one za pomocą czystego, medycznego, sprężonego tlenu o bezpiecznych parametrach, przez naturalne szczeliny pomiędzy komórkami,, skutecznie nasycając wszystkie tkanki. Czas penetracji trwa zaledwie kilka minut!! W ten sposób gromadzone są głęboko w skórze depozyty składników aktywnych, które przez długi czas wykazują korzystne działanie dla procesu regeneracji biologicznej skóry, który przebiega w fizjologicznym, naturalnym, lecz przyśpieszonym tempie- kilkadziesiąt razy szybciej, doprowadzając do odbudowy biologicznej komórek skóry, czyniąc ją młodszą i zdrową!!

Ta wyjątkowa i unikalna metoda została udowodniona naukowo i opatentowana.

A zaawansowana technologia nadaje nowy wymiar nowoczesnej kosmetologii, przynosząc doskonałe rezultaty bez użycia igieł, w sposób efektywny i bezpieczny dla zdrowia i urody!!

Tlen to eliksir życia.

Bez tlenu nie jest możliwa produkcja ATP, będącego magazynem energii O2. Jest on odpowiedzialny za regenerację komórek i za zdrowy wyglad skóry. Mikrokapilary w starzejącej się skórze stają się zdegenerowane, więc odżywianie i samoregeneracja naskórka są spowolnione i mniej sprawne. Dlatego dostarczając tlen wsparte jest odżywienie i tonizacja, a pobudzane tlenem komórki czynią skórę bardziej napiętą, elastyczną, zwartą, gęstą, głęboko nawilżonązostają spowolnione procesy starzenia. Tlen wpływa na rozjaśnienie skóry poprzez utlenianie melaniny do bezbarwnej postaci. Tlen ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i zmniejsza podrażnienia. Tlen stymuluje uklad immunologiczny, a to ma znaczenie w odmłodzeniu skóry. Wdychanie zaś czystego tlenu ma działanie terapeutyczne, które znosi stres, bóle głowy, astmę, powoduje wyrównanie pracy układu hormonalnego, zaburzenia menopauzalne i inne.

Kiedy widoczne są rezultaty? Natychmiastowe i widoczne rezultaty: zdrowy i promienny wygląd, skóra jest rożświetlona, wypoczęta o ujednoliconym kolorycie, następuje redukcja zmarszczek mimicznych, zostaje wygładzona skóra, a zmarszczki wokół oczu i ust są widocznie spłycone,, pełniejszy kontur ust, redukcja przebarwień, intensywne nawodnienie, poprawa napięcia i elastyczności, łagodzenie i eliminowanie zmian trądzikowych, ujędrnienie biustu, redukcja lokalnych zwiotczeń twarzy, redukcja drugiego podbródka.

Zaproponuję Państwu dopasowaną do Państwa potrzeb delikatną i niezwykle przyjemną, efektywną i bezpieczną terapię. Państwa skóra już po pierwszym zabiegu będzie promienna odmłodzona i odświeżona!