Salon

Gabinet Kosmetyczny U Eli działa w Brzegu od 2003 roku. Jest jedynym w Brzegu autoryzowanym salonem Focus RF+ w technologii 3D. Jest autoryzowanym salonem RevitaLash, autoryzowanym salonem kosmetyków Anna Lotan Pro – nowej koncepcji w pielęgnacji skóry, autoryzowanym puktem przekłuwania uszu i ciała oraz Gabinetem Współpracującym w profesjonalnej pielęgnacji BEAUTY CARE DR IRENA ERIS. Jestem dyplomowanym wizażystą pod opieką Pani Jolanty Wagner Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej w Warszawie.

Jako pasjonatka kosmetologii zdobytą wiedzę postanowiłam przełożyć na stworzenie własnego gabinetu kosmetycznego. Stworzyłam miejsce dla kobiet, które pragną zadbać o swoje piękno. Uwielbiam wyzwania i wysoko stawiam sobie poprzeczkę, dlatego wciąż, podnoszę swoje kwalifikacje. Potwierdzają to moje dyplomy i certyfikaty z renomowanych szkół oraz firm kosmetycznych.

Pogłębiając swoje doświadczenie zawodowe wybieram w mojej codziennej pracy prestiżowe marki i renomowane firmy kosmetyczne. Każdy zadowolony klient utwierdza mnie w przekonaniu, że slusznie wybrałam zawód kosmetologa. Zapraszam do zapoznania się z szerokim wachlarzem usług kosmetycznych, które proponuję w moim gabinecie.

Elżbieta Nowicka